Kouterroute

Het gemeentelijk domein de Ghellinck te Elsegem is de startplaats van deze fietsroute. Het traject heeft een vlak deel aan de Schelde, waar de historische gebieden van Elsegem en Petegem gelegen zijn. Naar het noorden toe is het heuvelachtig en is enig klimwerk vereist. Het idyllische Moregem, het Ooikse kouterlandschap, het groen en de akkers van Wortegem verrassen ons telkens weer.

Hier in Wortegem-Petegem zal de fietsrecreant de historische troeven kunnen inschatten, het landschappelijk natuurschoon kunnen bewonderen en nog kunnen genieten van het tierelieren van de leeuwerik en het ruisen van het koren.
Fiets GPS kopen
468x60 GIF AZ NL
Vertrek: Kortrijkstraat 70 in Elsegem
Afstand: 49 km

Kaart + hoogteprofiel

GPX

Je moet ingelogd zijn om het GPX-bestand van de Kouterroute te kunnen downloaden.
Je kan hier inloggen.

Heb je nog geen account op Vlaanderen Fietsland? Registreer je hier dan gratis!

Download GPX

Foto's

Er zijn (nog) geen foto's beschikbaar voor de Kouterroute. Beschik jij over foto's van deze fietstocht dan mag je deze steeds doormailen naar info@vlaanderen-fietsland.be.

Logeren in de buurt

Plein 21
Plein 21
vakantiewoning
Kluisbergen
meer info
't Huys van Enaeme
Oudenaarde
meer info
La Quitapenas
La Quitapenas
vakantiewoning
Ronse
meer info
Moriaanshoofd
Oudenaarde
meer info
Ter Ename
Ter Ename
vakantiewoning
Oudenaarde
meer info
B&B De Bosgeus
Horebeke
meer info
De Pethaan
Wielsbeke
meer info
B&B De Zoete Kers
Dentergem
meer info
camping Regenboogstadion
Waregem
meer info
De Peracker
Waregem
meer info

Reacties

voornaam:
familienaam:
email:
reactie:
score:
Op 1-04-2013 schreef Luc Deleukefietser:
Eigenlijk was ik deze route wat vergeten, na nog eens de beschrijving gelezen te hebben van toen ik die gereden had viel alles me weer te binnen. Tamelijk lastige route, Vlaamse Ardennen hé, maar wel wondermooi met al die prachtige vergezichten, negatief punt, weinig drinkgelegenheden tijdens een doordeweekse dag, en 'k heb het geweten, tijden mijn tocht was het 35° Toch een aanrader voor wie graag een klimmetje erbij neemt.

Brochures

Meer info met eventuele mogelijkheid tot aankoop van een brochure vind je hier.

brochures
Webdesign Averbode
momenteel zijn er 7 bezoekers online
info@vlaanderen-fietsland.be
© 2006 - 2013 vlaanderen-fietsland.be
Volg ons via de social media:
Volg Vlaanderen Fietsland op Facebook
Volg Vlaanderen Fietsland op Twitter